Stavebná činnosť

Máte vlastný projekt, ktorý chcete zrealizovať?

Máte v pláne realizovať výstavbu rodinného domu, polyfunkčnej budovy alebo rozsiahly developerský projekt ? Naša spoločnosť je pripravená naplánovať, zrealizovať a úspešne ukončiť Vaše dielo podľa realizačnej projektovej dokumentácie. K našim klientom pristupujeme individuálne, spoločne plánujeme financovanie, realizáciu a úspešnú kolaudáciu stavby.


TIP: Nakoľko je na trhu stavebný "boom" odporúčame klientom zazmluvniť si stavbu čo najskôr.

Máte pozemok na ktorom plánujete výstavbu a ešte nemáte projektovú dokumentáciu alebo stavebné povolenie?

 

Ak ste v štádiu výberu pozemku resp. už máte kúpený pozemok, ale neviete si poradiť s umiestnením stavby, výberom typu stavby (architektúra), projektovou dokumentáciou, stavebným povolením (inžinieringom). Taktiež sa môžete obrátiť na našu spoločnosť. Okrem realizácie stavieb máme množstvo skúseností s pred investičnou fázou stavebných projektov, o ktoré sa s Vami radi podelíme.

Naši klienti najviac oceňujú:

  • individuálny prístup

  • financovanie stavby na mieru (podľa požiadaviek banky)

  • kvalitu realizovaných prác

  • dodržiavanie termínov a harmonogramu

  • záručný a pozáručný servis


Nechajte si naceniť Vašu stavbu

Pri výbere realizačnej stavebnej spoločnosti je dobré vyberať z viacerých ponúk pre výber najoptimálnejšej varianty. Veľmi radi sa zapojíme do "súťaže" s našou cenovou ponukou. Treba však mať na pamäti, že nie vždy je rozhodujúca najnižšia cena pri podpise zmluvy o dielo. Neváhajte preto vyplniť kontaktný formulár alebo nás kontaktovať telefonicky. Radi sa s Vami stretneme osobne, aby sme získali bližšiu predstavu o Vašich požiadavkách, predstavách a o Vašom diele.


Formulár pre nacenenie Vášho projektu: